Odkrywaj nowości i bieliźniane nowinki

Niespodzianka dla osób, które przygotowują się do wesela!

Nasze Drogie Panny Młode!
Wiemy, że przed ślubem i weselem macie sporo na głowie, więc przychodzimy Wam z pomocą 
Przedstawiamy Wam naszą zaprzyjaźnioną aplikację Invi
My już testowaliśmy, teraz Wy sprawdźcie same.Zobaczcie co o swojej aplikacji pisze jej twórca.

Organizacja ślubu i wesela wymaga sporego zaangażowania. Invi to aplikacja, która Wam to ułatwi, a przede wszystkim pomoże w zapraszaniu gości na wesele.
Ślub i wesele to bardzo ważne wydarzenia, na które większość z Was czeka z niecierpliwością. Ich organizowanie jest z jednej strony przyjemnością, gdyż dotyczy ważnej chwili życia, a z drugiej strony wymaga wiele czasu, formalności i…cierpliwości.
Invi pomoże Wam uniknąć stresu podczas zapraszania gości i pozwoli im łatwo i szybko odpowiedzieć, czy przyjdą na wesele. Wszystko po to, abyście mogli stworzyć ostateczną liczbę gości na czas!

Oprócz tego Invi:

  •  odlicza dni do Waszego wesela 
  • tworzy listę gości na bazie książki telefonicznej
  • może rozsyłać zaproszenia za pomocą Messengera, WhatsAppa, maila, czy smsa 
  • daje gościom możliwość, aby odpowiedzieli Wam na zaproszenie oraz przypomina im o tym 
  • nawiguje gości na miejscu ślubu i wesela 
  • jest również w wersji angielskiej, więc goście z zagranicy również mogą z niej skorzystać

To wygodna opcja dla Pary Młodej i ich gości.

Początek użytkowania to zainstalowanie aplikacji i logowanie, w którym podajecie niezbędne informacje o uroczystości tak, aby potem od razu zostały umieszczone w Waszych zaproszeniach.

Chcecie stworzyć zaproszenie? Nie ma problemu! Dodajecie odpowiednie dane gości lub pobieracie je z książki telefonicznej.

Nie wiecie ile osób potwierdziło przybycie na ślub i wesele? W Invi to wszystko jest policzone i pokazane!

Wasi goście nie wiedzą jak dojechać na miejsce uroczystości? Żaden problem, Invi pokaże im drogę!

Odliczasz dni do wesela? Invi liczy razem z Tobą!

Nie chcesz tracić czasu na dzwonienie do każdej zaproszonej osoby z pytaniem o potwierdzenie przybycia? Już nie musisz, bo Invi przypomni im, aby zaznaczyli, czy przyjdą.
Invi ogarnie organizację Twojego ślubu i wesela,
a BodyExpert bieliznę , brafitting i wszelkie niezbędne dodatki :-)
Link do aplikacji w sklepie Google Play

Wróć

Witaj na naszym blogu!

Przygotowujemy tu dla Ciebie najświeższe doniesienia ze świata bielizny, a także niezwykłe nowości i inspiracje od BodyExpert. Naszym głównym celem jest dostarczanie wartościowych informacji na temat najnowszych trendów w bieliźnie, zwłaszcza tych, które pochodzą od naszych wspaniałych polskich producentów.

Odkrywaj z nami świat bielizny, dowiadując się, dlaczego produkty w BodyExpert są tak wyjątkowe. Na naszym blogu znajdziesz recenzje produktów, które pomogą Ci dokonać świadomego wyboru podczas zakupów. Dzielą się nimi także nasze doświadczone brafitterki, które służą praktycznymi poradami dotyczącymi dopasowania, komfortu i stylu.

Nieustannie poszerzamy horyzonty, prezentując różnorodne kolekcje bielizny, abyś zawsze był na bieżąco z najnowszymi trendami. Odkrywaj z nami, jak różnorodna i inspirująca może być bielizna, a także dlaczego warto postawić na produkty lokalnych projektantów.

Przejrzyj nasze artykuły, gdzie omawiamy nie tylko aspekty estetyczne, ale również funkcjonalność i innowacje w świecie bielizny. Bądź na bieżąco z ciekawostkami dotyczącymi tkanin, krojów i technologii, które sprawiają, że bielizna w BodyExpert to więcej, niż tylko ubranie – to wyraz osobistego stylu i pewności siebie.

Ciesz się lekturą naszego bloga, zgłębiaj tajniki bielizny, i dołącz do społeczności miłośników mody intymnej, którzy razem z nami odkrywają, jak ważna jest bielizna dla codziennego komfortu i pewności siebie. Dziękujemy, że jesteś z nami w tej niezwykłej podróży po świecie bielizny. Odkrywaj nowości i bieliźniane nowinki z BodyExpert!

 

Aktualne adresy sklepów BodyExpert znajdziesz tu |Zapraszamy na brafitting i zakupy 

Odkrywaj nowości i nowinki-bielizna-brafitting BodyExpert

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. czytaj więcej